četrtek, 27. maj 2021

Testni dostop do De Gruyter eBooks (EBA - All eBooks Collection) - do 16. maja 2022

Narodna in univerzitetna knjižnica je pridobila enoletni testni dostop do De Gruyter eBooks (EBA - All eBooks Collection)zbirke več kot 100.000 znanstvenih in strokovnih knjig, ki jih objavlja več kot 40 uglednih založnikov (npr. New York University Press, De Gruyter, Harvard University Press).

Vsebinsko pokrivajo tako področja družboslovja in humanistike, kakor tudi naravoslovja, tehnike in medicine. Večina knjig je v angleščini in nemščini, pa tudi v španščini, francoščini, italijanščini, grščini, latinščini.....

Zbirka je dostopna za študente in zaposlene Univerze v Ljubljani, CTK, NIB in NUK ter vse člane NUK (tudi z oddaljenim dostopom) in priključena v iskanje po DiKUL in Katalogu e-gradiv.

1 komentarjev:

Veronika Remišová pravi ...

Svojemu bivšemu ljubezenskemu partnerju sem naredil, da se vrne k ljubezni in mi zaupa bolj kot kdaj koli prej. Vse življenje si nikoli nisem mislil, da bi urok za ljubezensko začaranost lahko vrnil mojega bivšega ljubimca Mårtenssona, dokler me prijatelj ni predstavil pravega uroka, preden sem se obrnil na nekatere uroke, da bi mi pomagali, a vem, da bi mi lahko pomagali, nekateri so zahtevali več denarja, dokler Sledim preprostim navodilom velikega ljubezenskega uroka prek njegove osebne številke WhatsApp +12162022709 ali Viber +12066713285, lahko sem komuniciral in ga poklical ter dobil takojšnjo pomoč od njega, da bi obnovil ljubezen in srečo mojega zakona Drigbinovia. Vsakdo lahko še vedno dobi enako pomoč od njega danes povrniti izgubljeno ljubezen ali obnoviti prekinjeno razmerje in ločeni partner se lahko vrne v ljubezen je možno, ker mi deluje v roku 3 dni, moj bivši ljubimec me je poklical po telefonu, da se opravičim in trenutno živiva skupaj v ljubezni in sreče lahko dosežete tudi na njegov e-poštni naslov na doctorigbinovia93@gmail.com Hvala Drigbinovia za njegove nadarjene moči hvala, ker ste si vzeli čas in prebrali moje pričevanje?